Anasayfa Vivaldi Bildirimler İletişim
Hemen Deneyin

Tüm Bildirimler

vivaldi'yi yeni kullanan birisi olarak gerçekten çok sevdim.Ancak tabi ki herkes gibi vivaldi'ninde eksikleri var mesala bunlar; dahili dil çeviri desteği yani vivaldi'de dahili uygulama içerisinde dil çevirme aracı gelsin bunun dışında vpn desteği yine aynı şekilde vivaldide vpn desteğinin'de uygulama içerisinde gelmesine istiyoruz.Son olarak reklam engelleme doğal olarak kimse reklamları sevmez bu yü

Yeni sekme bekliyor

Yeni sekmede aç dediğimiz zaman direk arka planda açılırsa daha iyi olur bence arka planda aç demek insanı uğraştırıyor ve her tarayıcıda varsayılan olarak arka planda açılıyor zaten.

Girdilerin yani metin kutularının sağ tuş menüsünde "Sil" seçeneği eklense iyi olur. "Kes" seçeneği de yazıyı kaldırıyor ama aynı zamanda panoya da kopyalıyor; bu açıdan "Sil"in yerini almaz.

Sekme çubuğu yanlarda kullanıldığında, 8-9 sekmeden sonra karmaşıklaşıyor. İstenilen sekmeyi seçmek, açık olan sekmeyi bulmak zorlaşıyor; çok sıkışık. Aralarında biraz mesafe olsa seçimi kolaylaştıracak.

Vivaldiyi kendi sitesinden inidirdim ama krulum dosyası açılmıyor tıkladığımda hiç bir şey olmuyor

Diyelim üç siteyi web paneli olarak ekledik. Her birine tıkladığımızda bi öncekinin yerine o açılır. Her paneli karşımızda görmek adına(sekme döşemede olduğu gibi) her tıkladığımız panel yanyana açılsa? Bunun için de bir ayar konulsa.

indiriyorum setup açıyorum ama kuramıyorum bilgisayarınız bu sürümle uyumlu değil diyor.

Yer İmleri bekliyor

1-Yer İmlerini de canlı kutucuklar halinde sunsanız veya özelleştirme seçeneği getirseniz. 2-Başlangıç sayfasında kutucukların üstünde ortalı bir şekilde yuvarlak cortana simgesi gibi bastığımızda arama motorları küçük kutucuklar halinde belirse seçtiğimiz arama motoru opera başlangıç sayfasındaki yer imlerinin üstündeki google arama kutucuğu gibi ama detaylı arama seçeneklerininde olduğu kutucuk açılsa güzel olurdu..

Vivaldi' de sekme sesini susturma özelliği var. Bu özelliğe bir de kara listeye ekleme özelliği olsa çok yararlı olabilir. Örneğin: Sesini kısmak istediğimiz sekmeye sağ tıkladığımızda ''sekmeyi sustur'' un altına bir seçenek daha eklenip ''sekmeyi sustur ve kara listeye al'' gibi bir seçenek daha eklenebilir. Böylece o sayfayı tekrar açtığımızda o sekme otomatik olarak sessiz açılır.

Biliyor musunuz bilmiyorum ama Opera' da bir metni seçtiğinizde küçük bir pop-up açılıyor metnin üstünde ve bunda Ara ve Kopyala seçenekleri çıkıyor(dev sürümünde buna örneğin $10 doları seçili hale getirdiğiniz tl karşılığını gösteren bir şey eklendi). Misal vivaldi buna benzer ufak şeyler eklemeyi düşünür mü acaba? Opera kullandığımda çok faydalı oluyor. Klavye kısayolları veya fare hareketlerini pek kullanmadığım için.

Bildirimler

Yeni Bildirim Oluştur

Twitter'da

Facebook'ta